Koperta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon +48 601 477 626

Prawo karne

Prawo karne dotyczy kwestii odpowiedzialności za czyny zabronione popełnione przez daną osobę. Udział w postępowaniu karnym to niezwykle trudne przeżycie bez względu na to, jakiego przestępstwa dotyczy sprawa. Brak znajomość procedur oraz swoich praw podczas rozmów z przedstawicielami policji czy w trakcie obrony przed sądem tylko potęguje stres oraz utrudnia skuteczne przedstawienie i udowodnienie swojej wersji wydarzeń. Z tego powodu warto rozpocząć współpracę z dobrym adwokatem już na samym początku postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję czy prokuraturę.

 

Obrona w postępowaniu sądowym, wykonawczym i penitencjarnym

Kancelaria mecenasa Jacka Wyleżucha zajmuje się obsługą spraw z zakresu prawa karnego zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i podczas rozpraw w sądzie oraz w czasie odbywania kary. Nasze usługi kierujemy w stronę osób prywatnych, a także podmiotów gospodarczych bądź różnego rodzaju instytucji, gotowi reprezentować naszych klientów w postępowaniu karnym przed sądami wszystkich instancji. Nasza kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną od samego początku sprawy – już w czasie postępowania przygotowawczego reprezentujemy klientów w rozmowach z przedstawicielami organów ścigania. Podczas postępowania sądowego bronimy oskarżonego przed sądem. Reprezentujemy również skazanych w toku postępowania o odroczenie bądź zawieszenie wyroku, a także oferujemy pomoc prawną w trakcie spraw dotyczących udzielenia przerwy w wykonywaniu kary.

Nasze usługi opierają się na całkowitej dyskrecji oraz poszanowaniu tajemnicy adwokackiej. Współpraca z nami to gwarancja doskonałej jakości usług – dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez nas w toku sprawy w pełni reprezentowały interesy naszych klientów.

 

sędzia uderza młotkiem