Koperta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon +48 601 477 626

Prawo administracyjne i handlowe

Prawo administracyjne dotyczy wszystkich norm i przepisów określających pracę oraz sposób organizacji administracji publicznej i innych podmiotów. Prawo handlowe z kolei, obejmuje działalność przedsiębiorców oraz spółek, a także ich stosunki i podejmowane przez nich czynności handlowe. Każdy właściciel firmy posiada pewne obowiązki względem prawa, a odnalezienie się w gąszczu przepisów może czasem wydawać się trudne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług z zakresu prawa administracyjnego i handlowego, które nie ma przed nami tajemnic.

 

Obsługa prawna w zakresie prawa administracyjnego i handlowego

Mecenas Jacek Wyleżuch posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w kwestii prawa handlowego, jak i administracyjnego, dlatego nasza kancelaria może zagwarantować doskonałą jakość usług w zakresie:

młotek i domek

  • reprezentowania klientów prywatnych oraz przedstawicieli podmiotów gospodarczych w trakcie postępowania administracyjnego,
  • doradztwa oraz wsparcia podczas zakładania spółek,
  • pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności celem zdobycia koncesji i innych pozwoleń,
  • wsparcia w procesie podejmowania decyzji oraz planowania działań firmy pod względem prawnym,
  • przygotowywania umów oraz dokumentacji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania spółki,
  • reprezentowania podmiotów gospodarczych przed sądem w zakresie prawa spółek handlowych, a także w KRS w kwestiach dotyczących postępowania rejestrowego bądź upadłościowego,

Wszystkie usługi prawne świadczone przez naszą kancelarię wykonywane są z należytą starannością, w oparciu o aktualne przepisy prawa handlowego i administracyjnego. Zapewniamy pełne poszanowanie tajemnicy adwokackiej oraz całkowitą dyskrecję.