Koperta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon +48 601 477 626

Pozostałe specjalizacje

Kancelaria mecenasa Jacka Wyleżucha oferuje kompleksową obsługę prawną spraw dotyczących różnorodnych specjalizacji. Wierzymy w ciągłe poszerzanie naszej wiedzy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa obowiązującego w Polsce. Zajmujemy się sprawami związanymi zarówno z konkretną specjalizacją, jak i bardziej skomplikowanymi przypadkami z pogranicza kilku dziedzin prawa. 

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza kancelaria odznacza się na tle konkurencji przede wszystkim wszechstronnością oferowanych usług. Jesteśmy w stanie udzielić porad prawnych niezależnie od tego, czy sprawa mieści się w ramach jednej specjalizacji, a tym samym sprawniej udzielić pomocy, której Państwo potrzebują. Nie boimy się wyzwań, dlatego chętnie podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych spraw, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i bez uprzedzeń. 

rozmowa prawnika z klientem

Współpracujemy zarówno z Polakami, jak i obcokrajowcami mieszkającymi w Polsce, w razie potrzeby podejmując się zorganizowania usług tłumacza bądź innego specjalisty, którego opinia okazała się niezbędna w toku postępowania (np. z dziedziny nieruchomości lub medycyny pracy). Świadczymy także usługi związane z odpowiednim przygotowywaniem pism oraz wniosków, które często stanowią wyzwanie dla cudzoziemców nieznających języka. W naszej pracy nie uznajemy granic – udzielamy pomocy prawnej Polakom znajdującym się poza krajem, zapewniając wsparcie w sprawach majątkowych, rozwodowych oraz sporach o alimenty.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat rodzaju spraw, których się podejmujemy, zapraszamy do indywidualnego kontaktu z sekretariatem kancelarii.