Koperta  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon +48 601 477 626

Prawo cywilne

Prawo cywilne to gałąź prawa, z którą styka się każdy z nas, bowiem reguluje ono stosunki między podmiotami autonomicznymi. To z prawa cywilnego wywodzi się prawo pracy, prawo własności intelektualnej czy prawo spadkowe. Do tej specjalizacji zaliczają się również sprawy górnicze, a także te dotyczące odszkodowań czy zadośćuczynień. W związku z powszechnością kwestii z zakresu prawa cywilnego nasza kancelaria oferuje szereg usług związanych z tą dziedziną.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Kancelaria adwokacka Jacka Wyleżucha zapewnia najwyższą jakość usług z zakresu prawa cywilnego dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Działamy na Śląsku, dlatego rozumiemy sytuację górników oraz posiadamy niezbędną wiedzę, aby być w stanie zaoferować skuteczną pomoc prawną w kwestii spraw górniczych

Prawnik podpisuje papiery

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale znamy się sprawach o odszkodowanie bądź zadośćuczynienie, dotyczących m.in. wypadków drogowych oraz tych, które zdarzyły się w miejscu pracy. Udzielamy także porad związanych z konfliktami pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, reprezentując poszkodowaną stronę sporu w przypadku niewywiązania się z umowy lub powziętego zobowiązania.

Tym, co nas wyróżnia, jest nasze indywidualne podejście do każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z silnych emocji, które często wiążą się z pozwem sądowym, obecnych zarówno po stronie powoda, jak i osoby pozwanej. Służymy radą oraz pomocą w podjęciu odpowiednich działań prawnych wiążących się z największą szansą na pozytywne rozwiązanie sporu.